شرکت دیجی‌پیک مفتخر است همواره پایین ترین نرخ کمیسیون را از رانندگان عزیز دریافت میکند ، اول تحقیق نمایید و سپس ثبت نام کنید.

دیجی‌پیک به معقوله سود جمعی معتقد است ، لذا تنها افزایش نرخ سود ، منفعت و درآمدمان مد نظر نمیباشد ، دلیل کمیسیون رقابتی و بسیار پایین دیجی‌پیک نیز همین است.

ساعت کاری و آغاز و پایان اشتغال و فعالیت شما بر اساس برنامه زمانی خود برای شغلتان تدوین میکنید پیش میرود ، به این منظور که هر وقت نیاز به دریافت سروییس داشته باشید دیجی‌پیک به شما بار و مشتری را معرفی و شما بار را منتقل میکنید و در ساعات دیگر شبانه روز ، حسب برنامه ریزی کاری خود ، میتوانید به سایر فعالیت ها مشغول شوید ، لذا دیجی پیک میتواند بهترین گزینه برای شغل ثانویه و در کنار کار اصلی برایتان باشد.

هر روز میتوانید معادل مبلغی که در دیجی‌پیک فعالیت کردید و سرویس انجام داده اید را ، پس از کسر کمیسیون دریافت کنید ، بدین منظور لازم است درخواست حضوری یا تلفنی تصفیه حساب داشته باشید تا در کمتر از 12 ساعت کاری مبلغ به حساب شما واریز شود ، در صورت مراجعه حضوری و بستان‌کاری از شرکت ، مبالغ فوق الذکر محاسبه در نقدا پرداخت خواهد شد. حداقل میزان درآمد دریافتی 50 هزار تومان است.

کمیسیون دیجی‌پیک در حال حاضر برای موتورسیکلت 10 . برای سواری بار ، وانت بار ، نیسان بار و ون برابر 0 درصد است! هر گونه تغییر در جدول و نرخ کمیسیون ها پیش تر به سفیر ابلاغ میشود ، باید توجه داشته باشید روزانه مبلغ 2000 تومان بعنوان هزینه کاربری از شما کسر میشود ، البته این در حالتی میباشد که شما در آن روز حداقل یک سرویس انجام دهید ، در روز های مرخصی هزینه کاربری از شما دریافت نمیشود. سفیرانی که بیش از 60 سفر در ماه انجام دهند تا یک ماه و سفیرانی که 100 سفر در یک ماه انجام دهند تا سه ماه از پرداخت هزینه کاربری معاف خواهند بود!

هیچوقت استخدام و آغاز فعالیت در یک شرکت معتبر انقدر ساده نبوده! اگه با قوانین و مقررات دیجی‌پیک موافقی و میخوای که توی دیجی‌پیک بعنوان راننده شروع به فعالیت کنی ، کافیه که فرم زیر رو تکمیل و شروع به کسب درآمد کنی!
توجه داشته باش از لحظه ثبت نام ، تا یک ماه زمان داری تا اصل مدارک یا ضمانت مورد نیاز شرکت رو (در صورت درخواست) بصورت حضوری به دفتر شرکت تحویل بدی اما تا قبل از اون هم میتونی درخواست بگیری و کسب درآمد کنی!

دیجی‌پیک ، حامی اشتغال جوانان

طرح اشتغال آفرینی گسترده دیجی پیک

اگه گواهینامه داری و یک وسیله نقلیه حمل بار هم داری ، همین الان بعنوان راننده ثبت نام کن و کسب درآمدتو آغاز کن!
مدارک مورد نیاز به جهت ثبت نام:
-مدرک احراز هویت ( کارت ملی و شناسنامه )
– مدرک احراز محل سکونت ( اجاره نامه یا قولنامه یا سند تک برگ ملکیت )
– مدرک احراز مالکیت وسیله نقلیه (کارت وسیله نقلیه و برگ سبز وسیله نقلیه )

توجه*: در صورتی که مالک وسیله نقلیه خود شخص راننده نباشد ، نیاز به ارایه اصل کارت ملی و شناسنامه صاحب وسیله نقلیه است ، همچنین در صورتی که وسیله نقلیه بنام اقوام درجه یک (مادر ، پدر ، خواهر ، برادر ، همسر ، فرزند) نباشد ، نیاز به اجازه نامه کتبی صاحب اصلی وسیله نقلیه به جهت اعلام رضایت استفاده راننده از وسیله نقلیه.